סמדר עמבר

גרפולוגית ומאמנת אישית

נעים מאוד, שמי סמדר וכאן אספר לכם על עצמי. 
מאז שאני זוכרת את עצמי אני לומדת, מתפתחת, שואלת את עצמי לאן אני ממשיכה הלאה, בחיים בכלל וגם בעיסוק שלי. הקריירה שלי עברה שינויים הנובעים מרצון להשתנות, לגדול ולהתפתח ומשינויים בחיים האישיים שלי. לא תמיד הדרך הייתה ברורה לי, במיוחד בגילאים הצעירים. התלבטתי, שאלתי שאלות, חוויתי ספקות. הדרך התבררה והתחדדה לי תוך כדי פעולה והקשבה פנימה לעצמי. הייתה לי נקודת פתיחה טובה, ידעתי במה אני חזקה, אנשים – תקשורת בינאישית טובה, אמפטיה, סקרנות, אינטואיציות חדות ועוד. השאלה הייתה איך אני משתמשת בחוזקות שלי ומתרגמת אותם לעשייה, לקריירה, שבה אני חווה הצלחה, תחושה של סיפוק והגשמה. בחרתי בניהול משאבי אנוש, ייעוץ קריירה ואימון אישי כדי לעזור לעוד אנשים לחיות חיים משמעותיים מלאי סיפוק. אנשים שאני מלווה נהנים מניסיון מקצועי של 20 שנה יחד עם ניסיון אישי בבניית קריירה שהחלה בתחושת בלבול, חשש ועד בהירות וגיבוש זהות מקצועית. הכלים שאני מביאה איתי לתהליך שנעבור יחד הם: השכלה אקדמאית בבר אילן, קורסים והכשרות בתחום אבחון וייעוץ קריירה, אימון אישי המתמקד בקריירה. 

תחום נוסף הקרוב לליבי ומושפע מחיי הפרטיים הוא אימון בדרך להורות אחרת. בחיי האישיים אני אם יחידנית לילד מקסים בשם יונתן. הבחירה בהורות יחידנית לא הייתה פשוטה אבל האתגרים שעברתי, החיים היומיומיים שלי כאם חד הורית, ההכשרה והניסיון שלי כמאמנת הם כיום סל שלם של כלים ותובנות שאני מביאה איתי לחדר האימון עם אנשים שרוצים לבדוק את האפשרות לבחור בהורות יחידנית,. אם אהיה יותר מדויקת, מדובר בהורות אחרת-  גברים שלא מצאו זוגיות ורוצים להיות הורים, זוגות להטבי"ם, נשים נשואות העוברות טיפולי הפריה ובעצם כל תהליך מאתגר בדרך להורות. 

מעבר לחיים המקצועיים שלי, בחיים הפרטיים שלי אני נהנית להיות אמא של יונתן, אוהבת לטייל, לקרוא, להיפגש עם חברים, הליכות בפארק, בזמן האחרון אני מאתגרת את עצמי ולומדת לנגן על גיטרה.